تغییرات قوانین لغو سفارش

تغییرات قوانین لغو سفارش

تأمین کننده گرامی،

با توجه به اهمیت زمان ارسال کالا و جهت ارتقاء سطح خدمات مورد ارائه به مشتریان، بازار اینترنتی بامیلو قوانین جدیدی را در نظر گرفته است.

این شرایط جدید، به عنوان الحاقیۀ قرارداد تأمین کنندگان بامیلو در نظر گرفته می شود و از تاریخ یکم آبان ۱۳۹۶ لازم الاجرا می باشد.

قوانین جدید به شرح زیر می باشند:

لغو سفارش توسط تأمین کننده

  1. در صورتی که سفارش طی روز اول کاری به دلایل «اتمام موجودی» یا «قیمت اشتباه» از سوی تأمین کننده لغو گردد؛ صرفاً مبلغ کمیسیون به عنوان جریمه مصادره و هیچ گونه جریمۀ دیگری متوجه تأمین کننده نخواهد بود.
  2. در صورتی که سفارش پس از روز اول کاری به دلایل «اتمام موجودی» یا «قیمت اشتباه» از سوی تأمین کننده لغو گردد؛ علاوه بر مبلغ کمیسیون، تأمین کننده به ازای هر کالا لغو شده متعهد به پرداخت مبلغ ۲۰ هزار تومان می باشد.

تأخیر در ارسال کالا

  1. تأمین کنندگان شهر تهران موظفند تمامی سفارش های خود را طی دو روز کاری پس از ثبت سفارش به مراکز دریافت بامیلو تحویل دهند. زمان مذکور برای تأمین کنندگان خارج از شهر تهران، سه روز کاری می باشد.
  2. در صورت عدم تحویل کالا طی زمان تعیین شده به مراکز دریافت بامیلو، تأمین کننده متعهد به پرداخت مبلغ ۹ هزار تومان به ازای هر کالا به صورت روزانه می باشد.
  3. در صورت عدم تحویل کالا تا ۳ روز برای تهران و ۴ روز برای شهرستان ها پس از ثبت سفارش به مراکز دریافت بامیلو، بامیلو می تواند کالا را لغو کند. در این صورت به ازای هر کالای لغو شده، کمیسیون و مبلغ ۲۹۰.۰۰۰ ریال از تامین کننده دریافت می گردد.

نرخ لغو کالاها توسط تامین ­کننده

با توجه به نرخ لغو کالاها بامیلو می تواند نسبت به اعمال محدودیت هایی در رابطه با تعداد سفارش های مجاز تأمین کننده اقدام نماید. همچنین در صورتی که در دو ماه متوالی، نرخ لغو کالاهای تأمین کننده بیش از ۱۰ درصد باشد، بامیلو می تواند نسبت به تعلیق حساب کاربری تأمین کننده اقدام نماید. توضیح اینکه، این مورد در رابطه با تأمین کنندگانی با تعداد بیش از ده کالای سفارش داده شده در ماه می باشد.

در صورتیکه عودت کالا ناشی از کالای معیوب و یا ناقص و یا ارسال کالای مغایر با سفارش مشتری (رنگ، سایز، مدل و غیره) توسط تامین کننده باشد، به ازای هر آیتم مبلغ ۲۵۰،۰۰۰ ریال جهت کلیه هزینه های مرتبط از اشتباه تامین کننده از ایشان دریافت و یا از حساب وی کسر می گردد.

با تشکر

مطالب مرتبط